Loft

Osiedle z duszą – nowe lofty

287000 zł
Krasne, Rzeszów
1

42,40 m²

Opis

Marzysz o nowym, nietypowym mieszkaniu na komfortowym i zielonym osiedlu z pełną infrastrukturą z dala od zgiełku dnia codziennego? To wymarzone miejsce dla Ciebie!

Proponuję Państwu nową inwestycję zlokalizowaną w gminie Krasne k. Rzeszowa. To przełamanie dotychczasowych trendów i wytyczenie nowych szlaków na deweloperskiej mapie Rzeszowa. Różnica opisywanej inwestycji polega przede wszystkim na genezie i sposobie jej powstania, gdyż w odróżnieniu od typowych inwestycji deweloperskich lofty nie są budynkami budowanymi od zera a mieszkaniami urządzonymi w budynkach o dotychczas odmiennym przeznaczeniu.

Loft Nowy Horyzont to osiedle powstałe na skutek modernizacji, unowocześnienia i odmienienia pierwotnie zaprojektowanych budynków Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Inwestycja składa się z trzech budynków wielorodzinnych w tym dwóch trzypiętrowych i jednego czteropiętrowego, w których dostępne jest 100 mieszkań. Każde mieszkanie  będzie miało balkon, loggie lub duży taras. Osiedle ma także wyróżniać bogactwo zieleni.

Osiedle Lofty to wspaniały klimat i nietypowa historia. Architekci osiedla- pracownia MWM Architekci dołożyli wszelkich starań by unowocześnić architekturą budynki przy zachowaniu klimatu Wydziału Sztuki.

W efekcie zaprojektowane osiedle to nowoczesna odmiana loftowego designu  zdobiona elementami małej architektury. Ponadto każda z klatek budynku wykończona będzie pracami  różnych artystów.

Loft Rzeszów zlokalizowana jest w gminie Krasne na granicy z Rzeszowem, sprawny dojazd zapewnia droga krajowa 94.

W sąsiedztwie inwestycji dostępne są plac zabaw, centrum medyczne, stacja paliwowa , centrum handlowe.

Obecnie w sprzedaży dostępne są mieszkania w budynku A, w metrażach od ok. 28m2 do 75m2.

Przykładowe ceny mieszkań:

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,80 m2 – 192 000

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,40 m2- 287 000

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,40 m2- 338 400

Osiedle z duszą - nowe lofty 1

Specialista ds. sprzedaży nieruchomości

Galeria

Lokalizacja

Kalkulator kredytu.

Miesięczna rata: 0.0 zł

* Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Zaufaj specialiście

Skontaktuj się z nami

883 227 202
ul. Kopisto 8A lok. 68
biuro@nieruchomosciowi.pl