Mieszkanie

Nowoczesne mieszkanie na ul. Podmiejskiej

412000 zł
ul. Podmiejska, Rzeszów
1

59,8 m²

Opis

Marzysz o nowym mieszkaniu, w pobliżu centrum a jednocześnie na cichym, zielonym i komfortowym osiedlu, gdzie Ty i Twoja rodzina będzie czuć się bezpiecznie i spokojnie, ta oferta jest dla Ciebie!

Proponuję Państwu mieszkanie na nowoczesnym, komfortowym osiedlu na ul. Podmiejskiej. Mieszkanie o powierzchni 59,8m2 usytuowane jest na  kameralnym osiedlu na które składa się zaledwie 18 mieszkań w trzykondygnacyjnych budynkach. Na parterze zlokalizowane są garaże oraz komórki lokatorskie z bezpośrednim wejściem na klatkę schodową przewidzianą na dwa mieszkania. Zagospodarowanie terenu dodatkowo zawiera 19 miejsc postojowych. Mieszkania zaprojektowane są w praktycznych układach 3 lub 4 pokojowych z przestronnymi łazienkami ok 6m2.  Dostępne powierzchnie mieszkań  od 49,4m2 do 88,2m2.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów ta inwestycja jako pierwsza w Rzeszowie wprowadza ogrzewanie na podczerwień jako ekonomiczną, ekologiczną alternatywę dla konwencjonalnych systemów ogrzewania.  Dzięki w pełni zautomatyzowanemu systemowi ogrzewania podłogowego wykorzystującego fale podczerwone zintegrowanego z energią pozyskaną z paneli fotowoltaicznych, nabywcy mieszkań zyskują nie tylko bilansowanie kosztów ogrzewania, ale również  zdrowe, naturalne warunki mieszkaniowe.

W cenie mieszkania uwzględniliśmy również komfort inteligentnego sterowania ogrzewaniem za pomocą regulatorów temperatury rozmieszczonych w salonie, sypialniach oraz łazience.  Dbając o wygodę użytkowania w cenie mieszkania dwie jednostki klimatyzacji oraz rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie. 

Mieszkanie znajduje się na I piętrze.

Cena mieszkania z garażem i komórką lokatorską. Powierzchnia garażu to 21m2, komórki lokatorskiej 5,4 m2.

 

 

 

 

Magdalena Wilk
Magdalena Wilk

Specialista ds. sprzedaży nieruchomości

883 227 202

magdalena.wilk@nieruchomosciowi.pl

Galeria

Lokalizacja

Kalkulator kredytu.

Miesięczna rata: 0.0 zł

* Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Zaufaj specialiście

Skontaktuj się z nami

883 227 202
ul. Kopisto 8A lok. 68
biuro@nieruchomosciowi.pl