Mieszkanie

Mieszkanie w świetnej lokalizacji

285120 zł
Zaczernie
1

59,40 m²

Opis

Jeśli szukasz przytulnego mieszkania na bezpiecznym i cichym osiedlu z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie zachowując bliskość wszystkich potrzebnych punktów w bardzo dobrej lokalizacji ta oferta jest dla Ciebie!

Proponuję Państwu mieszkania o powierzchni 53,34m2 oraz 59,40 m2 w spokojnej okolicy jednocześnie zapewniając bezawaryjny dojazd do miasta, obwodnicy czy autostrady A4.

Osiedle usytuowane jest w Zaczerniu, w najbliższej odległości znajdują się wszystkie potrzebne do życia instytucje takie jak szkoła, żłobek, przedszkole, sklepy, boisko sportowe , przystanki autobusowe.

Inwestycja  składa się z 30 segmentów dwu – lokalowych o powierzchniach 53,34 m2 z tarasem ogrodzonym do wyłącznego użytku oraz 59,40 m2 położonych na piętrze posiadających balkon ( około 7 m2). Wszystkie mieszkania są  uzbrojone w wodę, gaz, prąd, kanalizację oraz światłowód.

Mieszkania charakteryzują się świetną lokalizacją oraz wysokim standardem wykończenia. Termin realizacji IV kwartał 2020.

 

 

 

Magdalena Wilk
Magdalena Wilk

Specialista ds. sprzedaży nieruchomości

Galeria

Lokalizacja

Kalkulator kredytu.

Miesięczna rata: 0.0 zł

* Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Zaufaj specialiście

Skontaktuj się z nami

883 227 202
ul. Kopisto 8A lok. 68
biuro@nieruchomosciowi.pl