Mieszkanie

Mieszkanie w świetnej lokalizacji

285120 zł
Zaczernie
1

59,40 m²

Opis

Jeśli szukasz przytulnego mieszkania na bezpiecznym i cichym osiedlu z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie zachowując bliskość wszystkich potrzebnych punktów w bardzo dobrej lokalizacji ta oferta jest dla Ciebie!

Proponuję Państwu mieszkania o powierzchni 53,34m2 oraz 59,40 m2 w spokojnej okolicy jednocześnie zapewniając bezawaryjny dojazd do miasta, obwodnicy czy autostrady A4.

Osiedle usytuowane jest w Zaczerniu, w najbliższej odległości znajdują się wszystkie potrzebne do życia instytucje takie jak szkoła, żłobek, przedszkole, sklepy, boisko sportowe , przystanki autobusowe.

Inwestycja  składa się z 30 segmentów dwu – lokalowych o powierzchniach 53,34 m2 z tarasem ogrodzonym do wyłącznego użytku oraz 59,40 m2 położonych na piętrze posiadających balkon ( około 7 m2). Wszystkie mieszkania są  uzbrojone w wodę, gaz, prąd, kanalizację oraz światłowód.

Mieszkania charakteryzują się świetną lokalizacją oraz wysokim standardem wykończenia. Termin realizacji IV kwartał 2020.

 

 

 

Mieszkanie w świetnej lokalizacji 1

Specialista ds. sprzedaży nieruchomości

Galeria

Lokalizacja

Kalkulator kredytu.

Miesięczna rata: 0.0 zł

* Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Zaufaj specialiście

Skontaktuj się z nami

883 227 202
ul. Kopisto 8A lok. 68
biuro@nieruchomosciowi.pl