Mieszkanie

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy

899000 zł
ul. Unii Lubelskiej, Rzeszów
1

100 m²

Opis

Piękne, klimatyczne mieszkanie przy ulicy Unii Lubelskiej. Zadbana, przedwojenna kamienica po remoncie.

Mieszkanie usytuowane na parterze w dwupiętrowej kamienicy z 1929, o powierzchni 100 m2. Na powierzchnię mieszkania składają się trzy przestronne pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. Wnętrze jasne i słoneczne.  Wysokość pomieszczeń 3,80m. W całej nieruchomości na podłogach ładne, drewniane parkiety. Mieszkanie ogrzewane piecem dwufunkcyjnym.

Nieruchomość daje możliwość ciekawych aranżacji, jako mieszkanie dla rodziny ale również stanowi świetną propozycję do zaadoptowania na lokal komercyjny typu: biuro, kancelaria, pracownia artystyczna, agencja reklamowa, gabinety lekarskie etc.

Do mieszkania przynależy obszerny strych, piwnica oraz miejsce postojowe.

Na wyciągnięcie ręki znajduje się to co niezbędne do życia sklepy, piekarnia, punkty usługowe, przychodnia, kościół, żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, liczne restauracje, obiekty sportowe. Zaledwie  kilka kroków od nieruchomości znajduje się ogródek jordanowski z placem zabaw dla dzieci .

Prestiżowa lokalizacja, bezawaryjny dojazd do wszystkich części miasta oraz duża przestrzeń to niewątpliwe atuty tej nieruchomości. Świetna lokalizacja sprawia, że nieruchomość może być przeznaczona zarówno na mieszkanie jak i  cele biurowe, siedzibę firmy czy placówkę medyczną.

Łączna powierzchnia mieszkania, strychu, piwnic wynosi 214 m2.

Udział w całości kamienicy 1|4.

 

Magdalena Wilk
Magdalena Wilk

Specialista ds. sprzedaży nieruchomości

883 227 202

magdalena.wilk@nieruchomosciowi.pl

Galeria

Lokalizacja

Kalkulator kredytu.

Miesięczna rata: 0.0 zł

* Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Zaufaj specialiście

Skontaktuj się z nami

883 227 202
ul. Kopisto 8A lok. 68
biuro@nieruchomosciowi.pl